Бюро в Києві

01004 Україна, Київ
вул. Пушкiнська, 34
Тел.: +38 (044) 234 0038
Факс: +38 (044) 451 4031
E-mail: mail[at]fes.kiev.ua
Наша сторінка у

Останні публікації

Ставлення населення до енергозбереження. Результати соціологічного дослідження >>


Между стабильностью и нестабильностью. Общественно-политическая ситуация на Востоке и Юге Украины/ Митрохин Н. >>


Россия: подход к трудному партнёру/ Аннен Н. >>


Кризис в России и его последствия. Влияние на страны «Восточного партнерства» и Центральной Азии/ Грёне К., Хетт Ф. >>


Інституційне та правове забезпечення європейської інтеграції: виклики та завдання/ Петров Р., Головко-Гавришева О., Кузьо М., Черніков Д. >>


 Ґендерно-орієнтоване бюджетування: аналіз програм, які фінансуються з бюджету, з позиції ґендерної рівності/ Клацер Е., Іваніна Т. >>


Политические партии Беларуси: новый этап развития/ Богуцкий О., Струнец С., Федута А. >>


Регіони України - 2014/Романенко Є., Ляхович М., Ропало Л. та ін >>


Между принципами и прагматизмом: Взгляд на украинский кризис из Бразилии, Индии, Китая, ЮАР/ Хетт Ф., Вин М. >>


 ЕС и Восток в 2030 году: Четыре сценария развития отношений между ЕС, Российской Федерацией и общими соседями/ Хетт Ф. и др. >> 


 Рецепты от украинских профсоюзов для модернизации экономики: зеленая индустриализация/Игнатенко О., Шевченко Н., Малькова Т. >>


 Ґендерна політика та інституційні механізми її реалізації в Україні/ Корюкалов М. >>


 Українська призма: співпраця України з міжнародними організаціями/Чубик А., Ус І. та ін. >>


Стратегия, устойчивость и перспективы Евразийского экономического союза. Белорусский взгляд/ Сивицкий А. >>


Европейское сближение vs. евразийская интеграция: внешнеполитические и экономические альтернативы для Беларуси/ Сивицкий А., Голубничий Д. >>


Белорусско-китайские отношения: ожидания, проблемы и перспективы/ Шрайбман А.>>


Сотрудничество Республики Беларусь и Украины в новых геополитических условиях/ Максак Г. и Юрчак Д.>>


Прекаризация и атипичная занятость женщин и мужчин в Германии и Европе/ д-р Вагнер А. >>


Объединение немецких профсоюзов после кризиса. Тенденции, вызовы, стратегии/ д-р Дриббуш Г.>>


Профсоюзы в Европе. Инновационные решения во времена кризиса/ Берначек М. и др. >>


Профсоюзы в Федеративной Республике Германия. Организация, рамочные условия, вызовы/ Дриббуш Х. и др.>>


Стан та перспективи розвитку інфраструктури регіонів України/ за ред.Сидоренко І.>>


 Головування України в ОБСЄ у 2013 р.: підведення підсумків та окреслення перспектив/ Шелест Г. та ін. >>


Основи соціал-демократії/ Представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні >>


Українська призма: Між стратегічним партнерством і безпекою/ Максак Г. та ін. >>Das neue Forum für internationale Politik:


www.ipg-journal.de


Dialogue on Globalization

www.fes-globalization.org

196867 image

Інститут «Республіка», НПУ імені М.П.Драгоманова та Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні спільно проводять тренінг на тему: «Інструменти збереження соціальної безпеки: перспективи та розвиток технологій роботи з внутрішньо переміщеними особами (ВПО) в Україні», який відбудеться 1-2 серпня у м. Ужгород, також такий тренінг відбудеться 15-16 серпня 2015 року у м. Вінниця.
На тренінг запрошуються: соціальні працівники, психологи, громадські активісти та волонтери, що працюють з ВПО, та внутрішньо переміщені особи Ужгороду та Закарпатської області та Вінниці, Вінницької області та сусідніх областей.
Мета тренінгу: формування компетенцій організації соціальної підтримки ВПО для подолання негативних проявів посттравматичних й постстресових військових синдромів, а також вирішення соціальних проблем ВПО для подальшої ефективної інтеграції у соціум.
У програмі тренінгу: тренінгові сесії щодо інструменти протидії соціальним проблеми ВПО, дискусія щодо підготовки соціальних працівників для роботи із ВПО, World Café на тему «Планування та розробка соціальних програм для ВПО», а також обговорення проблем соціальної інтеграції дітей та дорослих з посттравматичним військовим синдромом у суспільство та вироблення механізмів успішної інтеграції ВПО з урахуванням місцевого контексту.

Тренери:

Романова Н.Ф. - доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук,.
Матвійчук Т.В. - доцент кафедри соціальної політики Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат психологічних наук,;
Ляднева А.В.- старший викладач кафедри соціальної політики Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Учасники будуть забезпечені: проживанням (за необхідності для учасників не з м. Ужгород або м. Вінниця), роздатковими матеріалами та харчуванням. Транспортні витрати учасники відшкодовують самостійно .

Щоб зареєструватися на захід потрібно надіслати: ПІБ, організація або ініціативу, яку Ви представляєте, Ваша посада або функція, телефон, e-mail та інформацію щодо Вашої мотивації до участі у цьому заході (до 1800 знаків), необхідність проживання (якщо Ви не з м. Ужгород або м. Вінниця) на електронну адресу: secretariat.zmp@gmail.com до 28 липня 2015 року (для Ужгорода) та до 11 липня 2015 року (для Вінниці).
Вашу участь буде підтверджено зворотнім листом-запрошенням, в якому буде зазначена адреса заходу.
         
За додатковими питаннями звертайтеся: Юлія Трофімчук, модератор та організатор заходу, керівник контакт-центру Інституту «Республіка», 098-04-88-947, secretariat.zmp@gmail.com або Марія Коваль, проектний координатор Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, maria.koval@fes.kiev.ua, 044 234 00 38.